میلاد کیانی

طراح وب

شماره تماس

۰۹۸۳ ۷۶۳ ۰۹۳۹

معبودا! به بزرگی آنچه داده ای آگاهم کن تا کوچکی آنچه ندارم نا آرامم نکند…

لازم به توضیح نیست که تو عصر حاضر، فناوری اطلاعات و حوزه وب چقدر گسترش پیدا کرده و بخش جدایی ناپذیری از زندگی خیلی از مردم دنیا شده. بخش مهمی از این دنیای مجازی رو وبسایت ها تشکیل میدن.

شاید تا چند سال قبل، داشتن یک وبسایت یه امر رؤیایی به شمار می رفت. اما می بینید که امروزه این رؤیا، به یه امر نسبتاً عادی تبدیل شده.

شاید کمتر شرکت یا مؤسسه یا سازمان و …. رو پیدا کنید که وبسایت نداشته باشه. یا حتی در بین افراد حقیقی و حقوقی سرشناس هم تعداد کثیری پیدا میشن که وبسایت دارن. خیلی از امور مردم با اینترنت و وبسایت ها راه میفته. برای دریافت اخبار، خرید، جابجایی پول، سرگرمی و تفریح، برقراری ارتباط و ….

کار ما اینه که با شناخت نیاز های مشتری و تطبیق اون با استاندارد ها و سلیقه و ذائقه مخاطب، مدل مناسبی از طرح و ایده اولیه رو طراحی و پیاده سازی کنیم و با از بین بردن نقاط ضعف، به مدل مطلوبی برسیم.

میلاد کیانی هستم. طراح و کدنویس وب!

کافیه ایده کلی پروژه موردنظرتون رو با ما در میون بذارید تا متناسب با نیازتون، راهکار هایی ارائه بشه. خدمات مختلفی مثل طراحی گرافیکی، کدنویسی زبان های تحت سرور PHP و MySQL و زبان های تحت کلاینت HTML، CSS، JavaScript و jQuery، طراحی وبسایت با ساختار های استاتیک و داینامیک و تحت CMS های مختلف رو ارائه میدیم و آماده‌ایم که طرح های اولیه شما رو به مرحله عمل برسونیم و پیاده سازی کنیم.

آماده هر نوع مشاوره، راهنمایی و اجرای طرح در حوزه وب هستم. از طریق شماره همراه، ایمیل و فرم تماس میتونید ارتباط برقرار کنید و نیازهاتون رو در میون بذارید تا مورد بررسی قرار بگیره.